King külaliskorterid, Tallinn

Külaliskorterid asuvad Tallinna kesklinnas, vanalinna kõrval ja ka Narvas. Korterid on mõeldud nii ärireisijatele, kui ka perereisidele. Hotellis on avarad ja mugavad külaliskorterid, mistõttu on ideaalne koht, et mahutada kõiki, kes hindavad mugavust ja hea asukoht! Meie hotellis on 4 külaliskorterit: 1 Penthouse koos sauna ja 2 terrassi vaatega vanalinnale 1 neljatoaline külaliskorter 1 kolmetoaline külaliskorter 1 stuudiokorter

Elutingimused

1. Üürilepingu sõlmimisel või saabumisel kuulub tasumisele üüri ja tagarisraha. 2. Tagatisraha tagastatakse väljaregistreerimisel, kui kogu vara on korras. 3. Külaline järgib kehtestatud elukorda. 4. Külaline on kohustatud pidama vaikust kella 23:00-07:00.

Sisseregistreerimine 15:00
Väljaregistreerimine 12:00
Tühista broneering Tingimused tellimuse tühistamise ja tagastab väärtuse elukoht on eri tariifi-ja paketid võivad erineda.

Reeglid ja tingimused

Tingimused tellimuse tühistamise ja tagastab väärtuse elukoht on eri tariifi-ja paketid võivad erineda. Palun lugege hoolikalt tühistamise tingimused ja hinna tagastamist broneeringu kirjeldus pileti süsteemi broneerimine.

TravelLine: Аналитика